Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Dzień Św. Walentego w ” Słoneczku z Uśmiechem”

Dzieci ze Świetlicowego Oddziału Przedszkolnego "Słoneczko z Uśmiechem" przesyłają miłosne serduszka wraz z życzeniami miłości i pomyślności :)

Walentynki – coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa pochodzi od św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów i kartek zawierających wyznania miłosne 🙂

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści