Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Seniorzy w Dolinie Gęśnika

Spacer dla zdrowia i energii.

11 czerwca uczestniczki Międzynarodowego Klubu Seniora «Radość Wieku» spędziły czas w Dolinie Gęśnika. Spacerowały po okolicy podziwiając rośliny plażę, staw oraz uroczy mostek.

Pomimo dość chłodnej i wietrznej pogody, nastrój był dobry, a wrażenia ze spaceru bardzo przyjemne.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści