Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Festiwal Filmu, Teatru i Książki

W dniach 6-9 czerwca 2024 r. w Zielonej Górze odbył się Festiwal Filmu, Teatru i Książki :)

Głównym organizatorem była Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze. W tym roku Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej była partnerem Festiwalu.

W dniach 7-9 czerwca nasi  pracownicy i wolontariusze częstowali watą cukrową uczestników warsztatów w namiocie Kozzi Młodych przy pomniku Bachusa. Było dużo radości i uśmiechów dzieci i dorosłych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć 🙂

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści