Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

W dniu 29 maja dzieci ze Świetlicowego Oddziału Przedszkolnego "Słoneczko z Uśmiechem" wybrały się na wycieczkę :)

Odwiedziły Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną im. C. Norwida w Zielonej Górze oraz Centrum Biblioteczne dla Dzieci i Młodzieży – Biblioteka Pana Kleksa gdzie zapoznały się ze sposobem wypożyczania książek i czasopism, miały również możliwość zapoznania się ze sposobem wypożyczania książek i czasopism.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści