Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Koncert w „Słoneczku z Uśmiechem”

"W krainie Pani Muzyki"

Koncert Muzyczny „Lubuskiego Biura Koncertowego – Orfeusz” zakończył w naszym Świetlicowym Oddziale Przedszkolnym cykl koncertów edukacyjnych pt. „W krainie Pani Muzyki” bardzo pięknym koncertem smyczkowym.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści