Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Zajęcia Kulinarne w Świetlicowym Oddziale Przedszkolnym „Słoneczko Z Uśmiechem”

W dniu dzisiejszym dzieci piekły ciasto bananowe :)

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć 🙂

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści