Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

XXIV Zbiórka żywności „Tak, pomagam!” – Dziękujemy!

Prosimy o terminowe rozliczenie zbiórki.

Dziękujemy Wszystkim wolontariuszom Parafialnych Zespołów Caritas oraz Szkolnych Kół Caritas wraz z Opiekunami za pomoc w przeprowadzeniu kolejnej zbiórki żywności. Dzięki Wam najbardziej potrzebujący naszej diecezji będą mogli godnie spędzić i przygotować święta wielkanocne.

Do 15 marca br. czekamy na informację o zebranej ilości kilogramów. Formularz do pobrania poniżej.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści