Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Torba Charytatywna Caritas – DZIĘKUJEMY!

20 grudnia br. zakończyliśmy kolejną edycję Torby Charytatywna Caritas.

Dzięki życzliwemu podejściu do akcji naszych diecezjan zebraliśmy blisko 250 toreb pełnych środków czystości, żywności, ubrań itp. Torby trafią do rodzin wielodzietnych, osób samotnych, ubogich i zmierzających się codziennie z ubóstwem, biedą i niedostatkiem.

Dla wielu z nich jest to nie tylko istotna pomoc, ale również wyraz solidarności z nimi i poczucia solidarności między granicami. “Torba Charytatywna” składała się z produktów spożywczych, środków higienicznych i chemii, ubrań i zabawek dla dzieci.

Wsparli nas: 

  • Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze
  • Urząd Miasta w Zielonej Górze
  • Urząd Miasta w Gorzowie Wielkopolskim
  • Urząd Skarbowy w Gorzowie Wielkopolskim
  • Urząd Statystyczny w Zielonej Górze
  • Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim
  • PGNiG Oddział w Zielonej Górze
  • Państwowa Straż Pożarna
  • Regionalny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zielonej Górze
  • Lasy Państwowe
  • Starostwo Powiatowe w Zielonej Górze
  • Wojewoda Lubuski
  • Lubuska Kurator Oświaty
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zielonej Górze
  • Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sulechowie
  • Szkolne Koło Caritas przy Zespole Szkół w Rzepinie
  • Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej w Niwiskach
  • Szkoła Podstawowa w Bukowie
  • Komenda Wojewódzka Policji
  • Komenda Miejska Policji
  • Straż Celna w Gorzowie Wielkopolskim
  • Służba Więzienna w Gorzowie Wielkopolskim
  • Straż Miejska w Zielonej Górze
  • V Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze
  • III Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze
  • Przedszkole Integracyjne nr 21 w Gorzowie Wielkopolskim
  • Parafialnym Zespołom Caritas.

Dziękujemy wszystkim osobom prywatnym, które również przygotowały Torbę Charytatywną Caritas.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści