Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Kolejne karmniki trafiły do przedszkolaków :)

Wykonawcy małego grantu w ramach projektu finansowanego przez Narodowy Instytut Wolności p.t. „Damy radę”, Wojtek i Sławek gościli w Przedszkolu Miejskim nr 17 „Chatka Puchatka”

Dzieci bardzo interesowały się karmnikami, sposobami jak karmić ptaki, jakie pożywienie powinno być w karmnikach. Miłe przyjęcie w przedszkolu dzięki uprzejmości z-cy Dyrektor Przedszkola Pani Tatiany Sawickiej oraz nauczycielek wychowania przedszkolnego. Obiecaliśmy dzieciom, że jeżeli będą potrzebować więcej karmników to wykonamy je dla nich 🙂

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści