Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Wigilia Caritas w Gorzowie za nami!

18 grudnia w parafii pw. Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie Wielkopolskim.

Było pięknie i świątecznie 🫶❤️

Rozpoczęliśmy od Mszy Św. w parafii pw. Parafia pw. Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie Wlkp. a później w Wieczerniku wspólnie zasiedliśmy do stołu.

Urwisy MARYI dziękujemy za piękne kolędowanie 🎶🎵🎶

A wolontariuszom za ogromną pomoc j serce. 🫶

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści