Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Dzieci ze Świetlicowego Oddziału Przedszkolnego „Słoneczko z Uśmiechem” odwiedziły Lubuski Teatr Lalek :)

Teatr ma pozytywny wpływ na rozwój dzieci, zarówno pod względem emocjonalnym, społecznym, jak i poznawczym tak więc w dniu 5 grudnia dzieci ze Świetlicowego Oddziału Przedszkolnego "Słoneczko z Uśmiechem" odwiedziły Lubuski Teatr Lalek, w którym z wielkim zainteresowaniem oglądnęły spektakl pt. "Przy Przy".

Wszystkie atrakcje dla dzieci, wspólne wyjścia, na wystawy, kino, teatr finansowane są  z Projektu „Razem Możemy Więcej”, którego realizatorem jest Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej .

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści