Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Dzieci ze Świetlicowego Oddziału Przedszkolnego „Słoneczko z Uśmiechem” z wizytą u Prezydenta Miasta :)

Dziś dzieci ze Świetlicowego Oddziału Przedszkolnego "Słoneczko z Uśmiechem" Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej odwiedziły w Ratuszu Prezydenta Miasta Zielona Góra Janusza Kubickiego.

Dzieci gościły w gabinecie, gdzie mogły usiąść na fotelu prezydenta, jak również w Sali Ślubów oraz w sali obrad Radnych Miasta Zielona Góra.  Na zakończenie wizyty przedszkolaki otrzymały upominki,  oraz mogły usiąść na fotelu prezydenta i posłuchać krótkiej historii miasta.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści