Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Przedszkolaki odwiedziły Ogród Botaniczny

W dniu 25 sierpnia dzieci ze Świetlicowego Oddziału Przedszkolnego „Słoneczko z Uśmiechem” odwiedziły Ogród Botaniczny w Zielonej Górze.

Najlepszą atrakcją wycieczki były zwierzątka, sarny, małpki, lemury oraz kozy, które dzieci mogły zobaczyć z bliska oraz nakarmić.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści