Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Wycieczka do kina dzieci z przedszkola Caritas

21 sierpnia br. dzieci uczęszczające do naszego świetlicowego oddziału przedszkolnego "Słoneczko z Uśmiechem" udały się na wycieczkę do kina na bajkę "Kicia Kocia na pikniku".

Pierwszą atrakcją wycieczki był przejazd autobusem komunikacji miejskiej. Następnie każdy otrzymał swój bilet i usiadł w fotelu na sali kinowej. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały bajkę. Dla niektórych dzieci była to pierwsza wizyta w kinie.

Po zakończonym seansie udaliśmy się na posiłek do McDonalds.

Wszystkie dzieci wróciły zadowolone i uśmiechnięte.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści