Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Słodka tradycja w naszym Schronisku

Zapach pączków i faworków wypełnił dziś nasze Schronisko. Jak co roku – wspólnie smażymy, śmiejemy się i dzielimy radością.

W Schronisku Aktywizującym dla Bezdomnych Mężczyzn naszej Caritas Tłusty Czwartek to wyjątkowy dzień. Od rana wspólnie przygotowujemy pączki i faworki – jedni wyrabiają ciasto, inni smażą, a wszyscy cieszą się efektem pracy.

Dzisiaj wyszły wyjątkowo pyszne! Najważniejsza jest jednak wspólnota – rozmowy, uśmiech i radość z bycia razem.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści