Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Dzień Małego Podróżnika  w Świetlicowym Oddziale Przedszkolnym „Słoneczko z Uśmiechem” !!!

Dziś nasze przedszkolaki odwiedziły zielonogórski Dworzec Główny gdzie zapoznały się z zasadami podróżowania pociągiem.

Podczas wyjścia dzieci zapoznały się z zasadami bezpiecznego poruszania

się po mieście, rozpoznawania znaków drogowych i komunikacyjnych, dzieci

zobaczyły z  z bliska prawdziwe pociągi, perony oraz tablice

informacyjne, dowiedziały się  jak wygląda podróż koleją i co trzeba

zabrać w podróż.

Była również przepyszna pizza!!! .

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści