Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Spotkanie Osób Chorych i z Niepełnosprawnością

Rokitnio 18 czerwca 2025 roku

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Szczegóły na plakacie:)

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści