Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

DZIEŃ MATKI W ŚWIETLICOWYM ODZIALE PRZEDSZKOLNYM „Słoneczko z Uśmiechem”

Dzień Matki to jedno z najbardziej wzruszających i wyjątkowych wydarzeń w naszym przedszkolnym kalendarzu. To czas, kiedy wszystkie dzieci z ogromnym zaangażowaniem przygotowują występy, laurki i upominki, aby wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek dla swoich Mam. Dzieci z naszego oddziału składają swoim mamom Wszystkiego Najlepszego!!!

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści