Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Seniorzy z Międzynarodowego Klubu Seniora „Radości Wieku” włączają się w Dzień Dobra!

Dziękujemy za pyszne wypieki :)

27 kwietnia uczestnicy Międzynarodowego Klubu Seniora „Radość Wieku”, działającego przy Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej, aktywnie włączyli się w obchody Dnia Dobra.

Seniorzy wspólnie upiekli pyszne ciasta, które następnie były serwowane podczas festynu. Ich praca i uśmiech wniosły wiele ciepła i pozytywnej energii do świętowania tego szczególnego dnia.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i piękny przykład wspólnoty!

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści