Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Dzień Dobra :)

W niedzielę 27 kwietnia br. Caritas Diecezjalna świętowała Dzień Dobra.

Niedziela Miłosierdzia to święto patronalne Caritas. Z tej okazji 27 kwietnia przy parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonej Górze odbył się Dzień Dobra. Rozpoczęliśmy uroczystą Mszą Święta, pod przewodnictwem ks. Stanisława Podfigórnego – Dyrektora naszej Caritas. Po Mszy, odbył się festyn rodzinny, podczas którego wspólnie z mieszkańcami Zielonej Góry celebrowaliśmy Dzień Dobra.
Były występy na scenie, atrakcje dla dzieci, pyszne wypieki i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć 🙂

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści