Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Nauka angielskiego w Świetlicowym Oddziale Przedszkolnym „Słoneczko z Uśmiechem”

W naszym oddziale rozpoczęliśmy naukę języka angielskiego.

Naszym celem jest aby dzieci rozpoznawały i nazywały podstawowe kolory po angielsku, liczyły do pięciu po angielsku, rozwijały umiejętności słuchania i powtarzania a przede wszystkim uczyły się przez zabawę i ruch.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści