Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Zajęcia z sensoplastyki w Świetlicowym Oddziale Przedszkolnym „Słoneczko z Uśmiechem”

W naszym przedszkolu odbyły się wyjątkowe zajęcia :)

Dostarczyły dzieciom mnóstwo radości i wspaniałych doznań sensorycznych.

Był to czas twórczej zabawy, eksperymentowania i odkrywania świata poprzez zmysły.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści