Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Odszedł Papież Franciszek

Papież Franciszek zmarł w Poniedziałek Wielkanocny o godzinie 7.35 w Domu Świętej Marty.

W każdym człowieku widział brata i siostrę.

Wzywał do sprawiedliwości i pokoju.

Z troską szukał odpowiedzi na wyzwania najuboższych i opuszczonych.

Pragnął przybliżyć Kościół i wiarę każdemu człowiekowi.

Jego pontyfikat to inspiracja w pracy Caritas. Dziękujemy!

Niech odpoczywa w pokoju +

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści