Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Życzenia Wielkanocne Caritas

W związku ze Świętami Zmartwychwstania Pańskiego, przesyłamy najserdeczniejsze życzenia od Ks. Dyrektora Stanisława Podfigórnego oraz całej załogi naszej Caritas.

Błogosławionych Świąt, przede wszystkim spokoju, radości i odpoczynku w gronie najbliższych ❤️

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści