Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

DNI OTWARTE W Świetlicowym Oddziale Przedszkolnym 'Słoneczko z Uśmiechem”

21 marca 2025 w godzinach od 10-13 w naszym oddziale odbędzie się Dzień Otwarty podczas którego można zapoznać się z naszą placówką, metodami nauczania oraz ofertę zajęć dodatkowych.

W programie:

Warsztaty i atrakcje – dla dzieci przygotowaliśmy kreatywne zajęcia, a dla rodziców – prezentację naszych inicjatyw i wartości, które są fundamentem naszej pracy.

Dołącz do nas, aby przekonać się, że nasze przedszkole to miejsce pełne ciepła, wsparcia i inspirujących wyzwań, gdzie każde dziecko rozwija swoje pasje i talenty w przyjaznej atmosferze!!!.

Czekamy na Ciebie!

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści