Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

W naszym ” Słoneczku z Uśmiechem”

11 LUTEGO – MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ NUMERU ALARMOWEGO 112 !!!

Każdego roku 11 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Numeru Alarmowego 112. Święto to przede wszystkim ma na celu rozpowszechnianie wiedzy na temat właściwego korzystania z numeru alarmowego 112, który obowiązuje we wszystkich krajach europejskich.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści