Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Przedszkolaki na Urodzinach Motomyszy !!!

Bal Karnawałowy :)

W dniu 12.02.2025r dzieci ze Świetlicowego Oddziału Przedszkolnego „Słoneczko z Uśmiechem” wzięły udział w balu karnawałowym podczas którego Motomysz Klubu Żużlowego Falubaz świętowała swoje urodziny.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści