Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Wigilia Caritas w Zielonej Górze

17 grudnia w parafii pw. Ducha Św. w Zielonej Górze odbyło się spotkanie wigilijne dla osób bezdomnych, samotnych, starszych, opuszczonych będących podopiecznymi Caritas Diecezjalnej oraz Parafialnych Zespołów Caritas z terenu Zielonej Góry i okolic.

Spotkanie rozpoczęliśmy Mszą Św. pod przewodnictwem Ks. Bpa Tadeusza Lityńskiego.

Po zakończeniu Mszy Św. rozpoczęło się spotkanie podczas którego uczestnicy wysłuchali Ewangelii wg. Św. Łukasza (Łk 2,1-20), łamali się opłatkiem, spożywali tradycyjne wigilijne potrawy oraz śpiewali kolędy.

Podczas wieczerzy przy stole usługiwali pracownicy diecezjalnej Caritas wraz z wolontariuszami.

Dziękujemy za Waszą obecność i modlitwę 🙂

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas 🙂

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści