Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Zbiórka żywności „Tak, pomagam!” za nami!

Dziękujemy za okazane wsparcie!

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji kolejnej zbiórki żywności oraz okazane wsparcie.

Drodzy Wolontariusze gdyby nie Wasza pomoc, nie udałoby się przygotować pomocy dla najbardziej potrzebujących przed Świętami Bożego Narodzenia.

Do 20 grudnia prosimy o nadesłanie sprawozdań.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści