Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

W kolorowym korowodzie pożegnaliśmy zimę i przywitaliśmy wiosnę.

21 marca Dzieci ze Świetlicowego Oddziału Przedszkolnego „Słoneczko z Uśmiechem” świętowały Pierwszy Dzień Wiosny.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści