Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Życzenia Świąteczne

„Umiłowałem Cię”- takie słowo pisze papież Leon do całego świata.

Tym jest Boże Narodzenie – przedstawione w tegorocznej kartce świątecznej wykonanej przez Pole ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika z Bojadeł.

Bóg dlatego stale przychodzi do Ciebie – bo Cię umiłował.

Przynosi Ci Słowo, byś Je usłyszał i zobaczył.

Słowo stało się… ciałem, stało się dla nas.

„Siłę masz znikomą, znikomą moc, ale”, „Ja Cię umiłowałem” /Ap3,9/

Życzymy Wszystkim usłyszenia, zobaczenia i przyjęcia tego Słowa.

Niech to będą życzenia od Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2026.

Dziękujemy Każdemu z osobna, za każde dobro, które możemy podarować WSPÓLNIE wszystkim Osobom potrzebującym pomocy. Niech to DOBRO pomoże wszystkim usłyszeć słowa Jezusa: „Umiłowałem Cię”.

Pięknych Świąt Bożego Narodzenia Wszystkim życzymy.

Wolontariusze i Pracownicy Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści