Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Zbiórka przyborów szkolnych „Z uśmiechem do szkoły” zakończona!

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i wsparcie. Dzięki Wam udało się przygotować wyprawki dla dzieci, które bardzo tego potrzebują.

W diecezji zielonogórsko-gorzowskiej, coroczna zbiórka przyborów szkolnych odbyła się w miejscowościach takich jak: Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Jenin, Międzyrzecz, Wawrów, Przemków, Bobrowice.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej akcji.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści