Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Zbiórka przyborów szkolnych „Z uśmiechem do szkoły” – DZIĘKUJEMY!

W dniach 23-24 sierpnia br. odbyła się kolejna zbiórka przyborów szkolnych.

Zakończyliśmy zbiórkę przyborów szkolnych 'Z uśmiechem do szkoły’ ✏️🖌🖍🖍📚

Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję! ❤️ Kto nie zdążył, może dostarczyć przybory do swojej parafii 😊

Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym wolontariuszom za pomoc w akcji! 😊❤️❤️

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści