Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

XXXII Światowy Dzień Chorego

11 lutego br. nasi wolontariusze uczestniczyli w obchodach Dnia Chorego.

❤️„Nie jest dobrze, by człowiek był sam”.Leczyć chorego poprzez leczenie relacji. ❤️

Z wizytą w Hospicjum im. Lady Ryder of Warsaw w Zielonej Górze, w Głogowie.💛💛 XXXII Światowy Dzień Chorego 🫶🫶🫶

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści