Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Wyjście na spektakl teatralny z podopiecznymi Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

11 lutego dzieci wraz z rodzicami obejrzały spektakl "Mam tę moc. Bal u Elsy".

Była to niezapomniana podróż po bajkowych zamkach w towarzystwie pięknych księżniczek. Dzięki wspaniałej grze aktorów dzieci i ich rodzice na chwilę przeniosły się w świat magicznej bajki. Po spektaklu dzieci mogły sfotografować się ze swoimi ulubionymi bohaterkami.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć 🙂

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści