Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Wycieczka Międzynarodowego Klubu Seniora do Parku Krasnala w Nowej Soli

3 kwietnia w ramach wycieczki do Nowej Soli uczestnicy Klubu Seniora „Radość Wieku” odwiedzili Park Krasnala oraz port nad Odrą.

W Parku seniorzy zobaczyli różne postacie z bajek, figurę najwyższego na świecie krasnala oraz zwierzęta w mini zoo. Dużą atrakcją tego dnia  był również port w Nowej Soli oraz okoliczne zabytki.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć 😊

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści