Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Wigilia podopiecznych w Restauracji Bella Mare

Dzisiaj podopieczni naszej Caritas uczestniczyli w wyjątkowej Wigilii

Otrzymali zaproszenie do Restauracji Bella Mare Zielona Góra

Oprócz tradycyjnych pysznych potraw, które znalazły się na stołach wszyscy uczestnicy otrzymali świąteczne prezenty,

Dziękujemy właścicielom oraz wszystkim pracownikom Restauracji za ten niezapomniany czas.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści