Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Wielkanoc w Schronisku dla Bezdomnych Mężczyzn w Zielonej Górze

W schronisku Caritas w Zielonej Górze przygotowania do Świąt Wielkanocnych również upłynęły pod znakiem współpracy i zaangażowania.

Mieszkańcy wspólnie zadbali o porządek, przygotowali dekoracje i wprowadzili do schroniska świąteczny, pogodny klimat.

Razem zasiedli do wspólnego śniadania wielkanocnego a na stołach nie zabrakło tradycyjnych potraw, przygotowanych przez mieszkańców. Był to moment zatrzymania i rozmów bardzo ważny dla całej społeczności.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści