Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Warsztaty dla Seniorów. Świętujmy wdzięczność. Żukowice.

Warsztaty w ramach projektu "Dzielimy się dobrem. Seniorzy Aktywni społecznie" odbyły się w Klubie Seniora w Żukowicach.

Warsztaty „Świętujmy wdzięczność” poprowadziła Pani Aleksandra Dąbek. Panowie poradzili sobie świetnie z zadaniami. 😉

Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści