Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Warsztaty dla Seniorów. Dzielenie się – pomnażanie dobra i radości. Zielona Góra.

Seniorzy z Klub Seniora przy Parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonej Górze wzięli udział w kolejnych warsztatach w ramach projektu Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej "Dzielimy się dobrem. Seniorzy Aktywni społecznie."

Warsztaty poprowadziła Pani Sylwia. To był czas, aby wyzwolić w sobie pozytywną energię, uśmiech i radość. Cudowny czas z przesympatyczną prowadzącą. Będziemy pamiętać i na pewno wspominać często te chwile. Nauczyliśmy się, aby nie gromadzić w sobie złych emocji. Przekazaną przez Panią Sylwię wiedzę będziemy wdrażać w swojej codzienności. Dziękujemy z całego 💚👍!!! Mogliśmy wspólnie pośpiewać i potańczyć.

Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści