Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Warsztaty dla Seniorów. Bezpieczny Senior. Sulęcin.

W ramach projektu "Dzielimy się dobrem. Seniorzy aktywni społecznie" odbyły się warsztaty pn. "Bezpieczny Senior".

25 listopada br. w Klubie Seniora ” Kwiat Jesieni” w Sulęcinie odbyły się warsztaty. Tematem spotkania było : Jestem bezpieczny/a w przestrzeni publicznej i we własnym domu. Podczas spotkania p. Łukasz Frączkiewicz przeprowadził konkurs, troje Seniorów otrzymało czujnik gazu.

Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści