Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Warsztaty anty-stres w Klubie Aktywnych Seniorów

10 czerwca 2026 roku uczestniczki Klubu Aktywnych Seniorów wzięły udział w wyjątkowych warsztatach poświęconych radzeniu sobie ze stresem.

Podczas spotkania rozmawialiśmy o tym, jak nasz organizm reaguje na stres oraz jak skutecznie radzić sobie z trudnymi i stresującymi sytuacjami w życiu codziennym.

Nie zabrakło również części praktycznej! Panie poznały techniki samodzielnego masażu dłoni, które pomagają się zrelaksować i rozluźnić napięcie. Dużą przyjemność sprawiło także kolorowanie mandali, które pozwoliło wyciszyć myśli, skupić się na chwili obecnej i odprężyć głowę.

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za aktywny udział, uśmiech i wspólnie spędzony czas!

Działanie zostało zrealizowane w ramach projektu nr: FAMI.02.01-IZ.00-0004/25 pt. „Integrujemy”, dofinansowanego ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021–2027

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści