Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Ukończenie kursu j. polskiego

W Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej odbyło się wręczenie zaświadczeń ukończenia kursu języka polskiego dla dzieci i młodzieży.

Kurs języka polskiego był realizowany w ramach programu „Caritas w Polsce na rzecz osób dotkniętych konfliktem w Ukrainie”.

Podczas kursu beneficjenci spędzali czas bardzo owocnie i emocjonalnie. Był to dla nich pierwszy kontakt z kursem języka, który trwał 15 godzin. Podczas kursu uczniowie otrzymali podstawową wiedzę z języka polskiego na poziomie elementarnym.

Zapraszamy do oglądania zdjęć oraz filmiku.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści