Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Ukończenia kolejnej edycji kursu języka polskiego

W Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej odbyło się uroczyste wręczenie zaświadczeń ukończenia kolejnej edycji kursu języka polskiego dla dorosłych.

Wszyscy uczestnicy zajęć byli zadowoleni ze zdobytej wiedzy i własnego rozwoju. Czas poświęcony na naukę dla beneficjentów był pełen przyjemnych wrażeń! Atmosfera na zajęciach była niezwykle przyjazna, a używanie nowoczesnych materiałów i metod sprzyjało efektywności przyswajania wiedzy.

Dla wielu uczestników kurs stał kluczowym krokiem w opanowaniu języka polskiego. Swobodna komunikacja i wolna wymiana myśli poszerza perspektywy oraz tworzy nowe szanse!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w kursach języka polskiego od Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej!

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści