Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Torba Charytatywna od Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych

To już wspólna dziewiąta edycja .

Jak co roku leśnicy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Zielonej Górze włączyli się w nasza akcję. Wspólnie zebrane produkty spożywcze przekazali do Caritas Diecezjalnej.

Dziękujemy za Wasz udział.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści