Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Tłusty Czwartek

Dziś podopieczni Stołówki Caritas przy posiłku otrzymają pączki 🍩🍩🍩

Dziękujemy Leks – Piekarnia i Cukiernia za pyszne pączki 😋

💛
💚
💜
🩷
🩵

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści