Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Spotkanie z przedstawicielami Centrum Usług Społecznych

Reprezentanci Centrum Usług Społecznych (CUS) zaprezentowali naszym beneficjentom ofertę Centrum, programy społeczne oraz formy wsparcia skierowane do seniorów.

Podczas spotkania omówiono szeroki zakres działań oferowanych przez CUS, w tym:

  • transport typu „door to door”,
  • stołówkę i posiłki dla seniorów,
  • usługi opiekuńcze,
  • wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego,
    oraz wiele innych form pomocy i wsparcia.

Serdecznie dziękujemy Pani Anetcie, Organizatorce Społeczności Lokalnej, oraz Panu Wojciechowi, Inspektorowi ds. promocji i organizacji wydarzeń,
za inspirujące spotkanie pełne życzliwości i cennych informacji o możliwościach, jakie oferuje Centrum Usług Społecznych.

Działanie zostało zrealizowane w ramach projektu nr: FAMI.02.01-IZ.00-0004/25 pt. „Integrujemy” dofinansowanego ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021-2027

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści