Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Spotkanie sieciujące – wymiana wiedzy i doświadczeń

W dniach 20-21 listopada 2025 r. pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Zielonej Górze oraz Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej, uczestniczyli w ogólnopolskim spotkaniu sieciującym w Szczyrku.

Celem spotkania była wymiana wiedzy, doświadczeń oraz informacji w aspekcie wytycznych funkcjonowania Centrów Integracji Cudzoziemców w Polsce analizując bieżące realizowane formy wsparcia na rzecz Obywateli Państw Trzecich.

Poruszane tematy dotyczyły zarówno aspektów formalno-prawnych, jak i praktycznych działań. Udział w wydarzeniu był cenną okazją do poszerzenia perspektywy, nawiązania nowych kontaktów i wzmocnienia współpracy.

Działanie realizowane w ramach projektu nr: FAMI.02.01-IZ.00-0020/24 pt. „Akcja – Migracja. Lubuskie Centrum Integracji Cudzoziemców” dofinansowanego ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021-2027.

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści