Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Spotkanie organizacyjne wolontariuszy Caritas

25 maja br. w siedzibie Caritas w Zielonej Górze odbyło się spotkanie organizacyjne dla wolontariuszy zaangażowanych w przygotowanie Diecezjalnego Dnia Dziecka Caritas. Była to okazja do poznania planu wydarzenia, omówienia najważniejszych spraw organizacyjnych oraz podziału zadań. Nie zabrakło także przestrzeni na rozmowę, integrację i wymianę pomysłów.

Cieszymy się, że razem tworzymy to wyjątkowe dzieło i wierzymy, że dzięki wspólnej pracy ten dzień przyniesie wiele radości dzieciom i uczestnikom wydarzenia.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i gotowość do pomocy! 🙂

Do zobaczenia w Rokitnie!

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści