Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Spotkanie informacyjne “Bądźmy bezpieczni”

Spotkanie informacyjne z przedstawicielami policji.

W Centrum Pomocy Migrantów i Uchodźcom 29 października odbyło się spotkanie informacyjne, które poprowadziła przedstawicielka Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Podczas spotkania omówiliśmy bardzo ważne tematy: bezpieczeństwo w życiu codziennym, rola policji w społeczności lokalnej, ochrona dzieci i młodzieży przed zagrożeniami, telefony alarmowe oraz wiele innych ważnych zagadnień.

Uczestnicy spotkania włączyli się również w aktywną dyskusję na temat oszustw oraz metod ich zapobiegania.

Dziękujemy wszystkim obecnym i zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach!

Udostępnij ten artykuł

Przejdź do treści